• Stanisław Bartoszek

Alarm osobisty 130 DB. Jaki wybrać i gdzie go kupić?Alarm osobisty to alarm, który po aktywacji wydaje bardzo głośny dźwięk. Jego głośność wynosi 130 DB, dla porównania głośność piły mechanicznej to ok.100 db. Alarm osobisty o takiej mocy nie tylko zwraca uwagę, ale również potrafi odstraszyć. Obecnie na rynku istnieje wiele produktów tego typu, jednak kupując alarm osobisty powinniśmy zwrócić uwagę na pare istotnych aspektów, dzięki którym wybierzemy alarm osobisty, na którym będziemy mogli polegać przez wiele wiele lat.1. Alarm osobisty musi być wodoodporny!

Wodoodporny Alarm Osobisty Loud&Safe
Wodoodporny Alarm Osobisty Loud&Safe

Nasz alarm osobisty zazwyczaj będzie miał kontakt z warunkami zewnętrznymi, przecież kupujemy go po to, aby zawsze mieć go pod ręką! Wyobraźmy sobie taką sytuację, że alarm osobisty, który zakupiliśmy uległ zalaniu, przez co w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia - nie zadziała. Niedopuszczalne! Niestety tylko nieliczne alarmy osobiste dostępne na rynku są wodoodporne. Wybierając alarm osobisty uważnie przeczytajmy dane techniczne i znajdźmy informację czy przeglądany przez nas alarm osobisty jest wodoodporny.

2. Dobre zabezpieczenie przed przypadkowym użyciem.

Alarm Osobisty 130 DB
Alarm Osobisty 130 DB

Blokada przed przypadkowym użyciem alarmu osobistego również jest kluczowym aspektem, na który powinniśmy zwrócić uwagę. Nie chcemy przecież, aby nasz alarm sam się włączył podczas np. spotkania biznesowego czy jazdy samochodem. Tak głośny dźwięk z zaskoczenia potrafi sparaliżować!

Wybierajmy więc alarmy osobiste z dobrą blokadą. Alarmy Loud&Safe posiadają 3 stopniową blokadę, zapobiegającą przypadkowemu użyciu.22 wyświetlenia0 komentarzy