• Stanisław Bartoszek

Co kupić na dzień kobiet?


Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami. Warto pamiętać, aby w tym dniu nie tylko zadbać o fajny prezent, ale także sprawić przyjemność naszym bliskim. W tym blogu dowiesz się jaki prezent kupić dla dziewczyny, mamy a nawet babci, z okazji dnia kobiet.


1. Domowe SPA - podaruj jej chwile relaksu.Podaruj bliskiej Ci osobie chwilę relaksu. Komplet domowe SPA zawiera sole do kąpieli, które po dosypaniu do kąpieli, zamieniają łazienkę w domowe SPA. Koszt domowego spa: ok 150zł


2.Ładny Gaz Pieprzowy - zadbaj o jej bezpieczeństwo.
Naszym zdaniem to najlepszy prezent z okazji dnia kobiet. Jak każdy prezent okazuję on troskę, pamięć, ale także każdego dnia "dba" o osobę obdarowaną, zapewniając jej komfort i uśmiech na twarzy. Wszystkie nasze klientki nigdzie się bez niego nie ruszają i uważają nasz produkt za najlepszy gaz pieprzowy na rynku. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i zakupu wspaniałych produktów, które odmieniają życie naszych klientów. Koszt gazów pieprzowych: ok 80zł.


3. Personalizowany brelok do kluczy - bądź zawsze przy niej.


Personalizowany brelok, to prezent który zawsze będzie przy obdarowanej osobie. Można na nim wygrawerować inicjały bliskiej osoby z okazji dnia kobiet. A także przypiąć do kluczy lub torebki. Koszt to ok 120zł


4. Plakat - spraw jej radość.Plakat to bardzo fajny pomysł na prezent. Dobrze dobrany plakat sprawi uśmiech na twarzy oraz ozdobi wnętrze. Kupując plakat, pamiętajmy o odpowiednich wymiarach oraz o zakupie anty-ramy. Koszt ok 150złFoto:

1.https://tiny.pl/r472l

3.https://tiny.pl/r478g

4.https://tiny.pl/r472n


5 wyświetleń0 komentarzy