• Stanisław Bartoszek

Czym jest kubotan? Czy kubotan jest legalny? Jak go używać?

Zaktualizowano: 8 kwi


Czy kubotan jest legalny?
Kubotan Glam&Safe

1.Czy kubotan jest legalny? Czy mogę go zawsze mieć przy sobie?


Tak! Kubotany są legalnym narzędziem samoobronnym. To oznacza, że kubotan zawsze możemy mieć przy sobie. Należy jednak pamiętać, że kubotan może być nielegalnym narzędziem samoobronnym poza granicami Polski. Dlatego jeśli planujemy wziąć nasz kubotan w podróż, sprawdźmy najpierw czy możemy wziąć ze sobą naszego ostrego przyjaciela.kubotan dla kobiet
Tak powinniśmy trzymać kubotan


2.Jak używać kubotanu? Gdzie nim celować aby osiągnać maksymalna skuteczność?


kubotan użycie
Jak używać kubotanu?

Na powyższej grafice widzimy strefy wrażliwe na użycie kubotanu. To właśnie w te miejsca powinniśmy celować, w sytuacji zagrożenia naszego życia lub zdrowia! Sam kubotan ma kształt, który pozwala na lepszy chwyt i większą skuteczność podczas użycia. Pamiętajmy, że kubotan jest narzędziem samoobronnym i powinniśmy używać go tylko w celach samoobronnych.


3. Czy kubotanem można wybić szybę? Jeśli tak, to jak to zrobić?


Na powyższym filmie widzimy jak skuteczny jest kubotan. Jeśli chcemy go użyć do wybicia szyby, musimy wycelować naszym kubotanem w jej środek. Pamiętajmy, że szyby samochodowe podczas wybicia ulegają sproszkowaniu, natomiast tradycyjne szyby, takie jak w oknach, podczas wybicia nie ulegają sproszkowaniu i bardzo łatwo jest się zranić.
4. Gdzie kupić kubotan? Jaki kubotan kupić?


Zestaw do samoobrony z kubotanem
Zestaw samoobronny z kubotanem

Kubotany znajdziesz w naszym sklepie internetowym! Znajdziesz w nim również zestawy samoobronne dla kobiet, w których kubotan uzupełniony jest alarmem personalnym o mocy 130 DB i dodatkami, które ułatwią życie każdej kobiecie!Przejdź do naszego sklepu internetowego !
71 wyświetleń0 komentarzy