• Stanisław Bartoszek

Jaki gaz pieprzowy dla kobiet wybrać? Czy ładny wygląd ma znaczenie?

Zaktualizowano: 9 lis 2021Wybierając gaz pieprzowy dla kobiet, powinniśmy wziąć pod uwagę parę aspektów, tak aby wybrać mądrze i cieszyć się naszym bezpieczeństwem/ Poniżej wypiszemy parę naszych wskazówek, którymi warto się kierować podczas zakupu.


1. Gazy Pieprzowe Dla Kobiet powinny mieć brelok lub przypinkę!

Gaz Pieprzowy Dla Kobiet
Gaz Pieprzowy Dla Kobiet Brelok

Kupując gaz pieprzowy dla kobiet powinniśmy pamiętać, że kupujemy go po to, aby mieć zawszę pod ręką, tak aby w sytuacji niebezpieczeństwa móc się nim obronić. Niestety w rzeczywistości wygląda to zazwyczaj inaczej. Kobiety często noszą swoje gazy pieprzowe głęboko schowane w torebkach lub ukryte w wewnętrznych kieszeniach. Takie umiejscowienie nie pozwoli nam nawet na wyjęcie gazu pieprzowego na czas, a co dopiero na jego użycie! Kupujmy więc gazy pieprzowe dla kobiet posiadające przypinki lub brelok. Kobieta powinna mieć swój gaz pieprzowy zawsze pod ręką, tak aby w niebezpiecznej sytuacji i pod wpływem strachu była w stanie go użyć. Produkty Glam&Safe można przypiąć do torebki lub smyczy i w zaledwie kilka sekund odpiąć. Zalecamy przypiąć nasz gaz pieprzowy do kluczy od samochodu lub domu i mieć zawsze przy sobie, a w razie niebezpieczeństwa nie trzeba będzie go odpinać.


2. Gaz pieprzowy dla kobiet powinien mieć wystarczająco silny strumień!

Im większa pojemność gazu pieprzowego tym silniejszy jest strumień. Jest to bardzo ważny aspekt! Małe gazy pieprzowe dla kobiet mogą generować strumień o tak małym ciśnieniu, że nie będzie on w stanie obezwładnić napastnika! Pamiętajmy więc, aby kupować gaz pieprzowe dla kobiet o pojemności min. 20 ml. Taka pojemność zapewnia optymalny strumień oraz sprawia, że wielkość produktu jest nie jest uciążliwa w codziennym noszeniu.
3. Kobieta powinna mieć zawsze przy sobie swój gaz pieprzowy !


Gaz Pieprzowy Dla Kobiet, przyczepiony do kluczy
Paris Gaz Pieprzowy Dla Kobiet Glam&Safe


Niestety policyjne statystyki na temat przestępstw są nieubłagane. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo w najlepszy możliwy sposób! Przypnijmy więc nasz ładny gaz pieprzowy do kluczy od domu lub samochodu, a wtedy zawsze gdy będziemy opuszczać dom, nasz prywatny ochroniarz będzie zawsze pod ręką!

4. Gaz pieprzowy musi się nam podobać!


Ładne gazy pieprzowe dla kobiety i mężczyzny na prezent
Ładny gaz pieprzowy dla kobiety Glam&Safe

Czy chcesz mieć przy sobie coś co Ci się nie podoba? Tak samo jest z gazem pieprzowym dla kobiet! Kup taki gaz pieprzowy, którego nie będziesz się wstydzić. Wygląd jest niesamowicie ważny, ponieważ będziesz go mieć zawsze przy sobie! Kup zatem gaz pieprzowy Glam&Safe w jednym z wariantów kolorystycznych, a Twoje przyjaciółki oszaleją z zachwytu!


Pamiętaj! Lepiej mieć gaz pieprzowy przy sobie i go nie użyć, niż nie mieć i żałować!


Przejdź do naszego sklepu995 wyświetleń3 komentarze