• Stanisław Bartoszek

Jak dobrze wejść w dorosłość? Czyli TOP 5 rzeczy, które musi mieć każdy student!

Zaktualizowano: 23 lis 2020


1. Organizer


Na studiach przede wszystkim uczymy się dobrze zarządzać samym sobą. Planujemy swoje wydatki, czas, naukę, podróże i wiele innych rzeczy. Jednym z najcięższych wyzwań na studiach jest sesja. Wymaga ona od nas nie tylko nauki, ale również mądrego jej rozplanowania. Dlatego według nas organizer ląduje na miejscu pierwszym. Oprócz samego kalendarza znajdziemy w nim także: budżet miesięczny, spis książek pożyczonych z biblioteki, kalendarze semestrów, listę zakupów, listę zadań i wiele innych sposobów planowania swojego cennego czasu.


2. Laptop/Tablet


Obecnie nauka na studiach odbywa się głównie przy komputerze. Ważne jest, aby nasze narzędzie pracy miało duży wyświetlacz i żeby radziło sobie z obsługą takich programów jak Microsoft Word czy Microsoft Excel, których będziemy często używać na studiach.

Wybierając klawiaturę, warto zwrócić uwagę na prostotę pisania, Wybór niewygodnej klawiatury, znacznie pogorszy jakość studiów.

3. Gaz pieprzowy


Ten przedmiot to według nas must have każdej studentki. Studia to nie tylko nauka. To przede wszystkim czas młodości, poznawania nowych ludzi, imprez i koncertów. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo, najlepiej zaopatrując się w gaz pieprzowy. Będzie on przydatny zwłaszcza w miastach- właśnie tam odnotowuje się największą ilość gwałtów, bo aż 72%. Wybierajmy takie gazy pieprzowe, które możemy mieć zawsze przy sobie, poprzez doczepienie do np.torebki czy kluczy. Dla kobiet polecamy gazy pieprzowe firmy Glam & Safe, które są bardzo skuteczne oraz przyjemne dla oka. Jest to niedroga rzecz, a codziennie pomaga wielu kobietom.


4. Zestaw flamastrów i zakładek indeksujących


Studia to również natłok materiałów, z których trzeba wyodrębnić najważniejsze dla nas informacje. Pomogą w tym różnego rodzaju zakreślacze. Wzrokowcom pomagają one również w zapamiętywaniu, co przekłada się na szybszą naukę. Kupując flamaster, zwróćmy uwagę na producenta oraz wykonanie, ponieważ produkty gorszej jakości mogą szybko się wysuszyć.

Natomiast dzięki samoprzylepnym zakładkom indeksującym, o wiele szybciej znajdziemy szukaną informację w notatkach.

5. Kubek Termiczny


Każdy student wie, że na porannym wykładzie kawa jest obowiązkowa! Warto zaopatrzyć się w oryginalny kubek termiczny, który sprawi, że Twoja kawa będzie gorąca, a początek dnia udany. Bez nich nie ma porannych wykładów!


Bardzo dziękujemy za lekturę i zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych gazów pieprzowych!

Foto:

1.https://tiny.pl/7j55g

2.https://tiny.pl/7j51c

4.https://tiny.pl/7j5jr

5.https://tiny.pl/7j5jj

48 wyświetleń0 komentarzy