• Stanisław Bartoszek

Jaki gaz pieprzowy dla dziewczyny wybrać? Czy ładny wygląd ma znaczenie?


Gaz Pieprzowy dla dziewczyny
Gaz Pieprzowy New York

Kupując gaz pieprzowy dla dziewczyny powinniśmy przede wszystkim wybrać ładny produkt. Wygląd ma kluczowe znaczenie, jeśli chcemy aby kobieta miała go zawsze pod ręką. Najładniejsze gazy pieprzowe dla dziewczyny znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Ładny Gaz Pieprzowy Dla Dziewczyny
Gaz Pieprzowy Glam&Safe można przypiąć, np do plecaka

Produkty Glam&Safe mają również funkcję przypięcia. Zgodnie z naszym hasłem reklamowym: "Kup i przypnij. Jesteś piękna, bądź bezpieczna!" Dzięki temu swój gaz pieprzowy można przypiąć do kluczy od domu lub torebki i zawsze mieć przy sobie coś, co może nawet uratować życie!Gaz Pieprzowy Dla Dziewczyny
Gaz Pieprzowy ParisNasze gazy pieprzowe dla dziewczyn nie tylko ładnie wyglądają, ale również są jednymi z najmocniejszych na rynku!


Gaz Pieprzowy dla dziewczyny
Gaz Pieprzowy Tokyo

  • Nasze Gazy Pieprzowe dla dziewczyny zawierają 25ml gazu pieprzowego z barwnikiem widzialnym w świetle UV, pozwalającym zdemaskować napastnika.

  • Gaz jest przebadany laboratoryjnie.

  • Nasz Gaz Pieprzowy dla dziewczyny posiada bardzo dużą moc dzięki 10% stężeniu OC oraz sile 2 milionach w skali Scoville’a SHU. Jest to jedno z najsilniejszych stężeń dla gazów pieprzowych, dzięki czemu jest bardzo skuteczny.

  • Dzięki promieniu rażenia aż do 3.6m, nie musimy przejmować się niedokładnym trafieniem. Wystarczy, że użyjemy go we właściwym kierunku.Wybierz gaz strumieniowy lub żel pieprzowy!


Gaz Pieprzowy Dla Dziewczyny

Zwykłe gazy pieprzowe nie zapewnią nam takiej skuteczności jak gazy strumieniowe lub żele pieprzowe. Te ostatnie niestety cechują się słabym zasięgiem. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór gazu strumieniowego, który łączy w sobie najlepsze cechy gazu pieprzowego i żelu pieprzowego. Oferowane przez nas gazy pieprzowe dla dziewczyn, wykorzystują najnowszą technologię gazów strumieniowych. Dlatego możemy używać ich zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Dzięki dużemu strumieniowi łatwiej będzie nam trafić w napastnika, a wiatr nie będzie dla nas przeszkodą. Zasięg naszego produktu to aż 3,6m.

Gaz Pieprzowy Dla Dziewczyny powinien mieć brelok lub przypinkę!


Gaz Pieprzowy Dla Dziewczyny

Wybierają gaz pieprzowy dla dziewczyny powinniśmy zwrócić uwagę, że kupujemy go po to, aby go użyć w sytuacji zagrożenia naszego życia lub zdrowia. Kluczowym czynnikiem jest tutaj posiadanie naszej "samoobrony" pod ręką. Tylko tak bowiem, będziemy w stanie szybko zareagować i realnie się obronić. Gaz pieprzowy schowany w czeluściach torebki czy kieszeni, nie pomoże nam w chwili gdy potrzebna będzie nasza szybka reakcja.

Wybierajmy więc gazy pieprzowe dla dziewczyn, które posiadają brelok lub przypinkę. Dzięki temu będziemy mieć go zawsze pod ręką i w sytuacji niebezpieczeństwa będziemy mogli szybko zareagować. Wszystkie nasze gazy pieprzowe posiadają przypinkę, dzięki czemu z łatwością przypniesz go do kluczy od domu, samochodu lub torebki.Gaz Pieprzowy Dla Dziewczyny
Gdzie Przypiąć Gaz Pieprzowy


Mamy nadzieję, że już wszystko wiesz!

Cieszymy się, że tu jesteś i chcesz zadbać o bezpieczeństwo. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego Glam&Safe. KLIKNIJ TUTAJ

34 wyświetlenia0 komentarzy